FİLTRELE

LaBonita Rezidansda 3+1 S

HAVUZ CEPHESİ       ÇİĞLİ'NİN EN GÜZEL YERİNİ SİZE AYIRDIK ! Mektebim Koleji ve İZBAN' ın hemen yanında; Katip Çelebi Üniversitesi'ne

93m2 2+1 Oda

test emlak

erzdfghgcfjfdgh

150m2 3+1 Oda

 

Hakkımızda

Erişen İnşaat
Erişen İnşaat, 1995 yılından bugüne, emin adımlarla büyümesini sürdürmüş, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olmuştur.
Mimari tasarım ve uygulama konusundaki uzman ekibimizle birlikte profesyonel bir kadrolaşma sergileyen firmamız, hedefleri doğrultusunda özel projelere imza atmıştır.
Amacımız; içinde bulunduğumuz sektöre yön veren projeleri hayata geçirmek, sahip olduğumuz değerler doğrultusunda kaliteden asla ödün vermemektir, kalite ve kontrollü büyüme anlayışımızla güvenli projeler üretmek ve bunun için zaman odaklı çalışmak en büyük gayelerimizdendir. İnsana, çevreye ve yaşadığımız dünyaya saygı duymak ve ülke ekonomisi için katma değer yaratıp destek olmak biz Erişen İnşaat olarak en büyük hedeflerimizdendir.
Erişen İnşaat olarak; sektörün en büyükleri arasındaki yerimizi alarak, güvenli yarınlar inşa etmeye devam edeceğiz.

ALC Filo
Araç Kiralamada 20 Yıllık Tecrübe, Güven, Hizmet Kalitesi…
Araç kiralama sektöründe varlığımızı borçlu olduğumuz müşterilerimizi memnun etmek ALC Filo olarak her zaman zorunluluk olmuştur. Müşteri memnuniyeti için bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin İzmir'deki araç kiralama ihtiyaçlarını tek bir çatı altında topladık.
ALC Filo Kiralama markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. ALC Filo Kiralama, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.